Aktuální vydání magazínu Forbes

13 společností, které v Americe nabízejí ty nejlepší zaměstnanecké výhody

Pošli to dál

Když jsme ve Forbesu letos sestavovali vůbec první žebříček nejlepších amerických zaměstnavatelů, tak jsme se zajímali i o to, jaké benefity jednotlivé společnosti svým lidem nabízejí. Po tom, co jsme zjistili, že některé firmy nabízejí například 6 týdnů tvůrčího volna, během kterého vám platí 40 % vašeho platu (to dělají v Deloitte) nebo ženám dávají možnost zmrazit svá vajíčka a bonus 4000 dolarů (100 tisíc korun) za nově narozené dítě (to platí u Facebooku), tak jsme sami začali uvažovat o stěhování a o úprku k jinému zaměstnavateli.

Tento seznam neporovnává zaměstnanecké výhody u všech firem z žebříčku (který najdete tady), je to výběr těch nejzajímavějších, o kterých se podle nás stojí za to zmínit a které vám mohou sloužit jako inspirace.

Ty nejzajímavější zaměstnanecké benefity si můžete prostudovat v této fotogalerii:

facebook done mutual of omaha done under armour done starbucks done seaworld done seattle children done qualcomm done netflix done johson and johnson done ibm done ey done deloitte done costco done
<
>
Starbucks (100. místo v žebříčku) I při práci pouhých 20 hodin týdně získávají zaměstnanci bonusy jako například 4% příspěvek na důchodové pojištění. V roce 2014 také společnost oznámila, že bude dotovat studium v rámci online bakalářského programu University of Arizona.

Čtěte také:

IBM, Ernst & Young nebo KPMG. 10 firem, které dávají největší prostor ženám

Čtěte také