Aktuální vydání magazínu Forbes

nwsltr1702sajt

5 kroků, jak si předplatit Forbes a číst ho v mobilu

circle

Potřebujete pomoc? Volejte 228 226 824 nebo pište na publisher@forbes.cz

Forbes můžete nově číst, kdykoliv a kdekoliv chcete. Za jednu cenu získáte tištěný magazín i jeho digitální verzi. Každý měsíc dostanete do schránky nejoptimističtější časopis v zemi a zároveň aplikaci pro mobilní telefony a tablety. Tady je návod, jak na to.

 1. Vyberte si, jak chcete platit
  Předplácíte si Forbes poprvé? Ve formuláři vyplňte osobní údaje a způsob platby. Ten je důležitý. Nejlepším řešením je platit kartou, díky tomu totiž získáte přístup do aplikace hned. V ostatních případech vám přihlašovací údaje pošleme e-mailem až po ověření platby, což v případě složenky může trvat i několik dní. Věrní čtenáři si mohou předplatné prodloužit za zvýhodněnou cenu.
 2. Uložte si kód
  Poté, co zaplatíte, vám pošleme e-mailem číslo předplatného. Má podobu desetimístného čísla 1234567890. Toto číslo je něco jako váš klíč k digitální verzi. Díky němu se v aplikaci přihlásíte a můžete stahovat jednotlivá vydání.
 3. Stáhněte si aplikaci
  Aplikaci do mobilu nebo tabletu najdete v obchodě podle typu vašeho zařízení.
  Pokud máte iPhone či iPad, vyhledáte si v App Storu Forbes Česko a aplikaci nainstalujete. Obdobně si aplikace stáhnete v Google Play pro telefony či tablety se systémem Android.
  V Amazon Storu si můžete vyhledat aplikaci pro Kindle Fire.
 4. Přihlašte se
  Vezměte si k ruce číslo předplatného. V aplikaci tapněte na tlačítko Předplatné (na iPhone a iPad) nebo Mám předplatné (Android). Do okének, která se vám otevřou, napíšete číslo předplatného a svůj e-mail. Žádné jiné údaje vyplňovat nemusíte. Pak si už můžete stahovat jednotlivá čísla a v klidu číst.
 5. Pište
  Nevíte si rady nebo něco nefunguje, jak má? Podívejte se do seznamu často kladených otázek, nebo nám napište na publisher@forbes.cz