Aktuální vydání magazínu Forbes

Forbes Gala 2016

Datum: 30. 11. 2016 od 19.00 hodin
Místo: Rudolfinum

Poprvé, podruhé… potřetí. Fantasticky vysoké částky a s nimi stejně velká radost byly výsledkem charitativní aukce, která ozdobila galavečer v pražském Rudolfinu k oslavě pěti let existence magazínu Forbes. Pět artefaktů, k nim pět vítězů a za nimi konečná suma 4 miliony a 665 tisíc, která putuje na podporu pěti neziskových projektů a pomůže vytvořit lepší Česko. Děkujeme partnerům, bez kterých bychom slavit nemohli.

 

Večer se konal v pražském Rudolfinu. Roman Hajabáč, Tamara Kotvalová, majitelka společnosti Carollinum a Irena Cápová, redaktorka magazínu Forbes. Keynote speech Leoše Mareše. Martin Brummel, zástupce společnosti Trimedar, a Kristýna Greplová, redaktorka magazínu Forbes. Český podnikatel Pavel Tykač a Pavel Tichý, ředitel wealth office, ČSOB private banking. Dvorana pražského Rudolfina měla nezapomenutelnou atmosféru. Nezisková organizace Pink Crocodile se zabývá respitní a paliativní péčí u dětí s kombinovaným postižením a teď usiluje o stavbu nového hospicu. Libuše Šmuclerová, generální ředitelka vydavatelství CNC, a Leoš Mareš. Módní přehlídka spodního prádla La Perla. Unikátní lahve partnera Pilsner Urquell podle návrhu designéra Maxima Velčovského. Budou draženy v aukci na podporu Centra Paraple 15. prosince. Taneční vystoupení burlesky Miss Cool Cat. Petr Šimůnek, šéfredaktor magazínu Forbes a Stáňa Mutlová, zástupkyně Punk Rock Cakes, krájí narozeninový dort z pravého zlata. Erik Conrad, jednatel společnosti MediaRey, SE, a ženy z redakce magazínu Forbes.
<
>
Nezisková organizace Pink Crocodile se zabývá respitní a paliativní péčí u dětí s kombinovaným postižením a teď usiluje o stavbu nového hospicu.