Aktuální vydání magazínu Forbes

Forbes Gala Nejvlivnější ženy Česka 

Datum: 1. listopadu 2017

Místo: Mandarin Oriental Prague, Nebovidská 459/1, Praha 1

Tradiční slavnostní gala večeře v uzavřené společnosti u příležitosti zveřejnění výsledků ankety Forbesu Nejvlivnější ženy Česka 2017 se konala v Hotelu Mandarin Oriental. Během večera Petr Šimůnek přivítal na podiu např. neohroženou zpravodajku Lenku Klicperovou, nadějnou mladou vědkyni Karinu Mavsesjan nebo cestovatelku Kateřinu Karáskovou.

Děkujeme partnerům Babor, Berlitz, Havel Holásek Partners, PFB a Samsung, bez kterých by se akce nemohla uskutečnit. Děkujeme také partnerům cateringu Glenfiddich a Johann W zámecké vinařství.

 

 

Gala nejvlivnější ženy 2017 se konala tradičně v Hotelu Mandarin Oriental. V prvním bloku vystoupila neohrožená novinářka Lenka Klicperová, zpravodajka z válkou poničených oblastí. Petr Šimůnek na pódiu vyzpovídal naději české vědy – talentovanou Karinu Movsesjan, vítězku ceny Evropské Unie pro mladé vědce. Lucie Salazar, zástupkyně společnosti Babor (uprostřed). Anna Gruberová z PFB. Módní přehlídka PFB. Zástupkyně společnosti Berlitz, Kateřina Hemalová a Gabriela Kárníková (zprava). Marcela Olmer, zástupkyně zámeckého vinařství Johann W. David Neveselý z Havel Holásek Partners. Zástupkyně společnosti Samsung Tereza Vránková. Květiny na galavečeři Nejvlivnější ženy Česka zajistilo Givelo.
<
>
Petr Šimůnek na pódiu vyzpovídal naději české vědy – talentovanou Karinu Movsesjan, vítězku ceny Evropské Unie pro mladé vědce.