Aktuální vydání magazínu Forbes

„Zajímám se o budoucnost, protože v ní prožiju zbytek svého života.“
Pragovka, Praha 9, 20. září 2017

Technologická konference Forbes Next Big Thing sem veřejnosti přivedla to nejzajímavější z dnešních „buzzwordů“ jako jsou například chytrá města, 3D tiskárny, umělé inteligence ale i kyborgové.

Co zde zaznělo od známých jmen české startupové scény – mezi nimiž nechyběli například Oliver Dlouhý z Kiwi.com, Josef Průša z Prusa Research nebo Jerry Javornický ze SpaceKnow – ale i od zahraniční hostů v podobě maďarského kyborga Györgyho Lévaye nebo technovináře Walta Mossberga, který dělal rozhovory se Stevem Jobsem i Elonem Muskem a v Praze se snažil najít budoucí „velkou věc“?

Za uskutečnění celé akce velice děkujeme našim partnerům.

Hlavní "superstar" konference, americký novinář Walt Mossberg David Pavlík ze Space X Elona Muska. Forbes Next Big Thing Forbes Next Big Thing Forbes Next Big Thing Moderátor Michael Mareš zpovídá Olivera Dlouhého z Kiwi.com Forbes Next Big Thing Michael Mareš a jeho host Jerry Javornický (SpaceKnow) Forbes Next Big Thing Forbes Next Big Thing Forbes Next Big Thing Forbes Next Big Thing Forbes Next Big Thing Forbes Next Big Thing Forbes Next Big Thing Forbes Next Big Thing Forbes Next Big Thing Moderátor Michael Mareš s Václavem Muchnou (YSoft) a Ondřejem Bartošem (Credo Ventures) Maďarský kyborg Györg Lévay
<
>
Moderátor Michael Mareš s Václavem Muchnou (YSoft) a Ondřejem Bartošem (Credo Ventures)