Aktuální vydání magazínu Forbes

  Forbes NEXT BIG THING

Datum: 19. – 20. září 2018

Místo: Cubex Centrum Praha, Na Strži 2097/63, Praha

Nejlepší český festival o technologiích a budoucnosti je zpět. Po loňském, premiérovém ročníku se akce Forbes NEXT Big Thing vrací ještě silnější – tentokrát se bude konat hned ve dvou dnech. Jedno je jisté: i letos budeme řešit a ukazovat nejmodernější technologie a jejich dopad na naše životy, stejně jako hledat Next Big Thing, tedy zkoumat to, co se na nás v příštích letech chystá a jak nás to ovlivní do budoucna.

V rámci letošního ročníku na akci vystoupí výjimeční čeští i zahraniční hosté. Stephen Attenborough, obchodní ředitel Virgin Galactic, prozradí, jak společnost Richarda Bransona vezme turisty do vesmíru. Kaave Pour nám vysvětlí, k čemu Ikea potřebuje tajnou inovační laboratoř a jak budeme bydlet v budoucnosti. Štefan Klein představí své létající auto a Michal Illich zase svůj oktoplán, elektrické letadlo/multikoptéru, v níž možná za pár let poletíme do Chorvatska k moři. Jan Šedivý z ČVUT předvede, jak funguje nejlepší chatbot současnosti, kterého Češi udělali pro Amazon. Tomáš Čupr nás nechá nahlédnout do inovací Rohlík.cz a Pavel Zima do uvažování Seznamu.

Na NEXT Big Thing přijede spousta dalších zástupců nejinovativnějších českých firem a budeme se bavit o umělé inteligenci, budoucnosti dopravy, chatbotech, hackingu nebo o tom, jakým směrem se bude Česko ubírat příštích 100 let.

Novinkou letošního ročníku bude akce nazvaná NEXT Company, tedy možnost nahlédnout do know-how a sídla úspěšných českých značek a zjistit, jak se v nich řeší inovace a hledá cesta do budoucnosti. 19. září se zaregistrovaní účastníci konference budou moci podívat pod pokličku firem, jako je Alza, Avast, Footshop, GoodAI, Socialbakers, STRV a další.

Vstupenky na akci můžete zakoupit zde.
Kompletní program naleznete zde.