Aktuální vydání magazínu Forbes

Forbes Gala

Investice 2016

 

Datum: 10. listopadu 2015
Místo: Augustine Hotel, Letenská 12

Zajímá vás, do čeho se vyplatí vložit vaše peníze? Baví vás akcie, dluhopisy, fondy, nebo raději dáváte přednost alternativním investicím, jako je umění, víno, sklo či veteráni? O investování vážně i nevážně se bavili hosté galavečera Forbesu uspořádaného v malostranském hotelu Augustine. Večerem provázel šéfredaktor Forbesu Petr Šimůnek.

 

Generální partner:

Conseq

Hlavní partner:

 

logo_prag

 

Partneři:

 

Berlitz_LogoTagline_RGB

 

scuderia logo

 

 

Jan Vedral, hlavní investiční analytik a předseda představenstva generálního partnera večera, společnosti Conseq. O investicích tradičních i alternativních hovořili (zleva) Petr Šimůnek (šéfredaktor Forbesu), Petra Sobotková (J&T Banka), Aleš Michl a Lukáš Vácha (Conseq). Michal Nadzon, jednatel jazykové školy Berlitz. Ferrari Testarossa z roku 1992, zapůjčené společností Scuderia Praha a.s. Kateřina Trnková a David Kopal, zástupci partnera večera, společnosti Scuderia Praha a.s. Lukáš Vácha a Jan Vedral (Conseq), Petra Sobotková (J&T Banka) a Aleš Michl (zleva). Martin Kubánek, managing partner advokátní kanceláře Schönherr.
<
>
O investicích tradičních i alternativních hovořili (zleva) Petr Šimůnek (šéfredaktor Forbesu), Petra Sobotková (J&T Banka), Aleš Michl a Lukáš Vácha (Conseq).