Aktuální vydání magazínu Forbes

Forbes Investice

Datum: 11. dubna 2017

Místo: Moravská galerie v Brně, Uměleckoprůmyslové muzeum, Husova 14, Brno

Téma: Pokračování zajímavého a oblíbeného investorského večera, se kterým Forbes tentokrát zamířil do Brna, a to přímo do Moravské galerie. Kromě tradičních investičních témat nás zajímalo také umění jako investice. Za příjemnou atmosféru velice děkujeme všem účastníkům a partnerům večera.

 

loga (1)

 

Večer Forbes Investice se historicky poprvé konal v Brně. Konkrétně v Moravské galerii, v budově Uměleckoprůmyslového muzea. Bořivoj Líbal (PwC Legal) přivítal hosty v Uměleckoprůmyslovém muzeu. V první části o reálné ekonomice, kurzu koruny a akciích diskutovali (zleva) Michal Kolesar (PwC Česká republika), Petr Krčil (Art of Finance), Jakub Skryja (Verdi Capital) a Igor Fait (Jet Investment). Jak nejlépe investovat do umění? Do debaty moderované šéfredaktorem Petrem Šimůnkem se zapojili Zdeněk Novák (Euromedia Group), Jan Press (Moravská galerie v Brně) a Petr Václavek (Artstaq) Zleva Jakub Skryja a Tomáš Kapoun (Verdi Capital) při networkingu. Majitelé společnosti Renocar pan Miloš Vránek a Pavel Vránek. Bohatý program doplnil svým hudebním vystoupením i Jan Smigmator. Během večera byl představen projekt Luxusní knihovna s nabídkou unikátních sběratelských knih. Představen byl i luxusní vůz BMW řady 5. Nakonec hosté měli možnost zapojit se do unikátní komentované prohlídky výstavy OCH! s jejím spoluautorem, designérem Michalem Froňkem.
<
>
V první části o reálné ekonomice, kurzu koruny a akciích diskutovali (zleva) Michal Kolesar (PwC Česká republika), Petr Krčil (Art of Finance), Jakub Skryja (Verdi Capital) a Igor Fait (Jet Investment).