Aktuální vydání magazínu Forbes

Forbes Gala Rodinný byznys

Datum: 3. května 2017

Místo: BOSCOLO PRAGUE, Autograph Collection, Senovážné náměstí 991/13, Praha 1

Tradiční galavečeře Forbesu, zaměřená na rodinné podnikání, se tento rok konala v Hotelu Boscolo. Měli jsme čest přivítat dědice obuvnického impéria Thomase Archera Batu ze společnosti Baťa. Následně o tom, jak vybudovat firmu s globálním brandem diskutovali Martin Žufánek z lihovaru Žufánek, Martin Kubánek z advokátní kanceláře Schönherr, Pavel Juříček z Brano Group a Dalibor Dědek ze společnosti Jablotron Group. Celým večerem nás provedli redaktoři Forbesu Pavel Kalouš a Jaroslav Mašek. Za skvělý večer děkujeme našim partnerům, bez kterých by se nemohl konat.

loga

Tradiční galavečeře na téma Rodinný byznys se tentokrát konala v Hotelu Boscolo. Zástupci společnosti ABRA Software Jaroslav Řasa a Monika Vondráková při debatě s redaktorem Forbesu Jaroslavem Maškem. Večerem provázeli redaktoři Forbesu Pavel Kalouš (na fotografii) a Jaroslav Mašek. Šéfredaktor Petr Šimůnek, toho času ve Španělsku, nás pozdravil alespoň na dálku. Měli jsme tu čest přivítat pravnuka zakladatele obuvnického impéri Thomase Archera Batu. O tom jak v Česku vybudovat světovou firmu s globálním brandem diskutovali Martin Žufánek (lihovar Žufánek), Martin Kubánek (Schönherr), Pavel Juříček (Brano Group) a Dalibor Dědek (Jablotron Group), zleva. Moderuje redaktor Forbesu Jaroslav Mašek. Ředitel vzdělávacího a jazykového centra Berlitz Praha Michal Nadzon při networkingu. Pan Vladimír Bechyně (hodinářství Bechyně) se zdraví s Milošem Vránkem mladším (Renocar BMW). Martina Kavanová (Samsung) a Kateřina Zychová (Verdi Capital), zprava. Večerem nás provedlo duo muzikantů a producentů Light&Love.
<
>
O tom jak v Česku vybudovat světovou firmu s globálním brandem diskutovali Martin Žufánek (lihovar Žufánek), Martin Kubánek (Schönherr), Pavel Juříček (Brano Group) a Dalibor Dědek (Jablotron Group), zleva. Moderuje redaktor Forbesu Jaroslav Mašek.