Aktuální vydání magazínu Forbes

Forbes Gala

Rodinný byznys

Datum: 4. května 2016
Místo: Sacre Coeur, Holečkova 31, Praha
Téma: Buď připraven! Všechno, co vás potká v rodinném byznysu.

Forbes si cení dobrého byznysu i, jak se říká, trvalých hodnot, jako je rodina. A co může být lepšího než spojit tyhle dvě věci dohromady? Právě oslavou rodinného podnikání byl slavnostní galavečer, který Forbes uspořádal u příležitosti vydání třetího ročníku žebříčku největších českých rodinných firem.

 

Generální partner:

LGT

 

Hlavní partner:

EY

WL

Partneři:

 

Berlitz logo

 

Accor hotels

 

Partner cateringu:

Zatisi Catering-RGB

 

Petr Šimůnek, šéfredaktor časopisu Forbes a moderátor večera. Jeho jasnost princ Philipp von und zu Liechtenstein, předseda správní rady LGT Bank. Pavel Bouška, tvář z obálky dubnového Forbesu a majitel společnosti Vafo Praha. Tamara Kotvalová, majitelka společnosti Carollinum. Petr Kříž, ředitel divize fúzí a akvizic společnosti EY v České republice. Milan Polák, partner a advokát společnosti Weinhold Legal. Vladislav Severa, vedoucí partner transakčního poradenství střední a jihovýchodní Evropy  společnosti EY. Martin Wichterle, předseda představenstva Wikov Industry, Pavel Bouška, majitel společnosti VAFO  Praha a Libor Musil, předseda představenstva společnosti LIKO-S (zprava). Naďa Bartáková, sales manager společnosti Zátiší Group. Daniela Nová, obchodní a marketingová ředitelka pro ČR a Slovensko společnosti Accor hotels, při  vyhlášování vítěze voucheru na víkendový pobyt. Kateřina Hemalová a Justin Velner ze společnosti Berlitz. Vlastislav Bříza, generální ředitel společnosti Koh-i-nor Holding. Impozantní prostor kaple Sacre Coeur. Sacre Coeur. O hudební program se postaral Thom Artway. Libor a Jan Musilovi, otec a syn z rodinné firmy LIKO-S, která patří mezi největší evropské výrobce skleněných příček do interiérů.
<
>
Martin Wichterle, předseda představenstva Wikov Industry, Pavel Bouška, majitel společnosti VAFO Praha a Libor Musil, předseda představenstva společnosti LIKO-S (zprava).