Aktuální vydání magazínu Forbes

Forbes Forum

Sport & Peníze

Datum: 14. září 2016 od 18.30 hodin
Místo: Villa Richter, Staré zámecké schody 6/251, Praha 1

Tenista Tomáš Berdych byl hlavní hvězdou fóra Forbesu Sport & Peníze. Jachtař David Křížek, horolezec Marek Holeček, horolezkyně Klára Kolouchová a freerider Robin Kaleta pak promluvili o adrenalinu, mrazivých výzvách i návratech z hor a oceánů zpátky do civilizace.

 

Partneři:

snowlines-solden

 

Trimedar

 

Forbes Forum Sport & Peníze. Moderátorem večera byl redaktor Forbesu Pavel Kalouš. Tomáš Berdych, nejlepší český tenista současnosti. Marek Holeček, horolezec, který posouvá hranice lidských možností. David Křížek, jachtař, který čtyřikrát přeplul Atlantik. Robin Kaleta, profesionální lyžař ve volném terénu. Klára Kolouchová, horolezkyně. Petr Koukal, badmintonový hráč. Společná fotografie řečníků. Štěpán Koudela z lyžařské a snowboardové školy Snowlines Sölden s partnerkou. Martin Brummel ze společnosti Trimedar (vlevo). Tomáš Berdych při networkingu. Tomáše Berdycha si do Villy Richter přišel poslechnout i Dominik Hašek. Marek Dospiva, tvář květnového Forbesu, s partnerkou. Hudebník Ben Cristovao, Martin Burda, majitel Sirius Investments, a youtuber Jirka Král, nejvlivnější Čech na sociálních sítích podle aktuálního žebříčku Forbesu (zleva). Yemi A. D. při networkingu. Petr Jákl mladší a Petr Jákl starší s manželkou.
<
>
Hudebník Ben Cristovao, Martin Burda, majitel Sirius Investments, a youtuber Jirka Král, nejvlivnější Čech na sociálních sítích podle aktuálního žebříčku Forbesu (zleva).