Aktuální vydání magazínu Forbes

Forbes Forum

Technology Forum 2016

Datum: 15. března 2016
Místo: Paralelní Polis
Téma: Kybernetická bezpečnost a e-commerce

Budeme v budoucnu platit prostřednictvím selfie? Proč Češi pořád milují platbu na dobírku? Umí české firmy předcházet kyberútokům a dalším rizikům spojených s IT? Už potřetí jsme pořádali Technology Forum – tentokrát na téma kybernetická bezpečnost a e-commerce.

 

Generální partner:

Cisco_Blue_transparent

Hlavní partneři:

Mastercard

MSFT_logo_rgb_C-Gray

Partner:

trimedar-logo

 

 

Technology Forum se konalo v Paralelní Polis Moderátorem večera byl redaktor Forbesu Michael Mareš Keynote obstaral Michal Stachník, generální ředitel společnosti Cisco ČR První panel na téma kybernetická bezpečnost odstartoval Jakub Mahdal, zakladatel společnosti Safetica Technologies Doplnili ho Michal Pěchouček, zakladatel Cognitive Security, ředitel zodpovědný za bezpečnostní analytiku společnosti Cisco a profesor na ČVUT (uprostřed) a Zdeněk Jiříček, National Technology Officer společnosti Microsoft (vlevo) Druhý panel na téma e-commerce uvedl Michal Šmída, zakladatel Twisto V druhém panelu dále vystoupili Miroslav Lukeš, generální ředitel pro ČR a SR společnosti Mastercard (vlevo) a Miroslav Uďan, zakladatel společnosti Shoptet (uprostřed) Nálada v auditoriu byla výborná Martin Brummel, generální ředitel společnosti Trimedar (vpravo) Michal Stachník při networkingu Miroslav Lukeš při networkingu Výstava společnosti Microsoft, o kterou se postaral Jan Hruška Zbyněk Frolík, majitel firmy LINET Group (druhý zleva) Petra Jurečková, Mastercard Tomáš Pluhařík, PWC (vlevo)
<
>
Doplnili ho Michal Pěchouček, zakladatel Cognitive Security, ředitel zodpovědný za bezpečnostní analytiku společnosti Cisco a profesor na ČVUT (uprostřed) a Zdeněk Jiříček, National Technology Officer společnosti Microsoft (vlevo)