Aktuální vydání magazínu Forbes

Jakeš, Trump i prasátka. Podívejte se na Czech Press Photo očima Forbesu

Pošli to dál

Která fotografie známou soutěž novinářských snímků v Česku a na Slovensku působících fotografů letos vyhrála, už asi víte. Stejně jako to, že ji její autor pořídil telefonem.

Nechtěli byste ale vidět a vědět víc?

Vítěz letošního Czech Press Phota, snímek Hizballáh, oslavy vítězství nad Izraelem. Jeho autor Martin Bandžák ho zachytil na mobilní telefon.

Pokud ano, tak se musíte vydat na Staroměstskou radnici, kde dnes začíná tradiční doprovodná výstava 500 těch nej fotografií.

Ve Forbesu téhle soutěži fandíme a máme pro vás malou ukázku. Abychom vás patřičně naladili. Tohle jsou fotky, které nás z letošního ročníku v redakci zaujaly nejvíc.

Martina Houdek - Tanečníci ze školy Swing Maniacs "Nahoře" Filip Singer - Hamburk v ohni – summit G20 Petr Kleiner - Jidáš - starobylá Lidová tradice Vojtěch Hurych - Jirka, devadesátiletý sportovec Michal Červený - Na Měsíc a zpátky Filip Jandourek - U břehu Burigangy Tomáš Benedikovič - Marián Varga naposledy Petr Shelemovskiy - Kitchen Party Michael Hanke - Plesová sezóna David Těšínský - Květa Tomáš Halász - Dalaljama Jiří Benák - Milouš Jakeš Roman Vondrouš - Election Night
<
>
Martina Houdek - Tanečníci ze školy Swing Maniacs "Nahoře"

Výstava Czech Press Photo je otevřená ode dneška (22. listopadu) do 30. ledna v prostorách Staroměstské radnice v Praze. Program na víkend?

Čtěte také