Aktuální vydání magazínu Forbes

Kam s cennostmi na pláži? Geniální nápad vám zajistí koupání bez stresů

Pošli to dál

Před pikolou, za pikolou… Hráli jste si rádi na schovku? Tahle její nová varianta je však víc než jen dětská hra, tahle schovka v písku vám totiž umožní, abyste den na pláži prožili bez neustálého přemýšlení o tom, kam dát telefon a jestli vám někdo nezcizí peněženku z batohu. Kolikrát už jste tohle na dovolené řešili?

Plážová sezona je konečně tady a díky vynálezu jménem Beach Vault neboli plážový sejf máte o jednu starost méně. Jde o plastový šroub, který zavrtáte až po horní okraj do písku, překryjete ručníkem (v němž je otvor umožňující přístup ke kontejneru) a polštářem, které jsou součástí balení, a celá rodina pak může bez obav vyrazit společně do vody.

Když lapka uvidí na písku jen ručník a nic víc, nenapadne ho, jaký poklad by mohl být ukryt pod ním. Plastová vodotěsná kapsle je dost velká na to, aby pojala čtečku knih, peněženku, telefon, klíče… Manželé Krystal a Marcal DaCunhaovi, kteří za nápadem stojí, s jednoduchým vynálezem přišli po momentu z vlastní zkušenosti.

beach

„Jeli jsme zrovna domů z pláže a já jsem manželovi říkala, jak paranoidní jsem celý ten den byla,“ řekla Krystal pro server Mashable. „Náš syn byl malinkatý, já unavená a jediné, po čem jsem toužila, byl spánek. Jenže jsem si nemohla odpočinout, protože jsem pořád musela sledovat klíče, peněženky a telefony.“

Hned večer se vrhli do práce a po kampani na Kickstarteru se jejich sen stal realitou. Dnes se Beach Vault prodává za 39 dolarů, ale ušetřit vám jich může mnohem víc. A jeden tajný tip na závěr – kupte si dva šrouby a ten druhý naplňte ledem a drinky. Pohodové léto!

Čtěte také