Aktuální vydání magazínu Forbes

Kdo je mladý, měl být v Brně. To nejlepší ze summitu 30 pod 30

Pošli to dál

Náš projekt 30 pod 30 nabírá gravitační sílu. Takhle vypadal první slet nové elity Česka – těch, kterým ještě není třicet a zaslouží si být ve Forbesu.

Nejzajímavější Češi do 30 let z letošního i loňského žebříčku s námi přijeli do brněnského Uniferu, do kterého nás pozval Stanislav Gálik. Se svým týmem zorganizoval akci, na které se podíleli i další z třicítky – promítal se krátký film Vycpaná duše Jana-Karla Pavlíka, Václav Kroutil dával lekce v yoyování a Albert Černý z Lake Malawi jak jinak než zpíval. Na místě dokonce složil píseň, kterou zaujal natolik, že se stala hymnou Forbes 30 pod 30. Děkujeme za nejlepší překvapení večera!

Tady jsou ty nejlepší fotky z páteční akce:

Albert Černý z Lake Malawi (foto Vít Blažek) Text nové hymny 30 pod 30 Frontman kapely Lake Malawi Albert Černý s kolegou Jeronýmem Šubrtem Stanislav Gálik, šéf centra Unifer, který nás k sobě pozval a vše zorganizoval (Díky!) akci uvedl s redaktorem Forbesu Jiřím Nádobou (vpravo) a filmařem Janem-Karlem Pavlíkem Jan Straka z nadace Depositum Bonum a Stanislav Gálik, ředitel Uniferu Architekt Ondřej Chybík, návrhář Vladimír Staněk a operní režisér Tomáš Pilař (zleva) při plnění úkolu Vladimír Staněk, Tomáš Pilař, Ondřej Chybík a Jan Straka (zleva) Investiční bankéř Miroslav Janov, redaktor Jiří Nádoba a vědec Jiří Václavík Jan Straka s houslistou Josefem Špačkem a jeho ženou Isabel Na 3D brýle Oculus se stála fronta (vlevo Václav Štrupl a vpravo Jan-Karel Pavlík) Jan-Karel Pavlík, který během akce promítal svůj film Vycpaná duše, a Vladimír Staněk Václav Kroutil předvedl, co se dá dělat s moderním yoyem Václav Kroutil učil základy yoyování - zde zrovna starostu Mariánských Lázní Vojtěcha Frantu Nejlepší boty večera (Albert Černý a Jan-Karel Pavlík) Nejlepší ponožky večera
<
>
Stanislav Gálik, šéf centra Unifer, který nás k sobě pozval a vše zorganizoval (Díky!) akci uvedl s redaktorem Forbesu Jiřím Nádobou (vpravo) a filmařem Janem-Karlem Pavlíkem

Víc o projektu 30 pod 30 najdete v tištěném Forbesu, který je právě na stáncích, a také ve speciálu, který pro vás už brzy spustíme online.

Pokud jste na akci byli a máte fotky, pošlete nám je na Facebook, Twitter nebo Instagram s hashtagy #30pod30 a #forbescesko.


Za podporu jménem Uniferu děkujeme dvojici DJ Himalayan Dalai Lama, gymnastkám SKP MG Brno a společnostem DRFG, FinFin, Comsense Capital, Axiory Europe, Artax, SMARTY drink, Perla vín, Omnes products, insahARBernard, Royal Ricc a B&T Chlebo.


Únorový Forbes: 30 Čechů pod 30 let, které už někdy sotva doženete

Čtěte také