Aktuální vydání magazínu Forbes

nwsltr1702sajt
Mares3

Smoking místo kožichu aneb jak Leoš Mareš vydělává (nejen sobě)

Pošli to dál

Tahle dvojka se prý dala dohromady díky Forbesu, po našem loňském rozhovoru s Leošem Marešem. Po něm si Ladislav Blažek vybral Mareše jako tvář svojí oděvní značky a teď už ví, že dobře udělal. „Kampaň jsme rozběhli v září a mediální ohlas byl okamžitý a kolosální,“ říká Blažek.

U aktuální kolekce podzim/zima chtěl mít meziroční nárůst tržeb o 15 procent. A za listopad má ještě o pět procent víc (celkem 35 milionů korun). To by se mělo výrazně projevit i v celkovém obratu za rok 2014, který Blažek vidí na 354 milionů korun v Česku a dalších 90 milionů na Slovensku. A prý na ně téměř jistě dosáhne.

„Pro Leoše je to rozhodně na pochvalu,“ radoval se Blažek ve středu, když představoval kolekci jaro/léto, v níž se známý moderátor a tvář Forbesu z titulní strany srpnového vydání 2013  pochopitelně cítí náramně. Jak sám říká: „Miluju být overdressed a nenávidím být underdressed.“

forbes_leos2

Z těchto obálek jsme vybírali tu nejlepší titulku Forbesu. S rozhodnutím nám nakonec pomohli čtenáři v hlasování na Facebooku . Pokud si toto číslo (8/2013) chcete objednat, napište na: forbes@send.cz.

 

Čtěte také