Aktuální vydání magazínu Forbes

Forbes konference a galavečeře

Česko: jak jsme na tom?

Datum: 20. října 2015
Místo: Jatka 78 / Rudolfinum

Má Česko nějakou vizi do budoucna? A jaký je aktuální stav ekonomiky, bezpečnosti a kvality života v naší zemi? O tom všem diskutovali na konferenci, kterou jsme pořádali společně s Aspen Institute Prague, ekonomové, podnikatelé a politici v prostoru Jatek 78. „Infrastruktura je u nás, jako kdyby nepadla železná opona,“ řekl premiér Bohuslav Sobotka v diskuzi o dopravních stavbách. Zároveň dodal, že hospodářský růst Česka je dobře nastartovaný.

 

Hlavní partner:

????????????????????????????

Partneři:

AVG

 

Saxo_Bank_logo.svg

 

Partner panelu Ekonomický potenciál:

??????????????????????????

 

Partner panelu Kvalita života:

sekyra group

 

Aspen Institute Prague Annual Conference: Česko - Jak jsme na tom? Aspen Institute Prague Annual Conference: Česko - Jak jsme na tom? Aspen Institute Prague Annual Conference: Česko - Jak jsme na tom? Aspen Institute Prague Annual Conference: Česko - Jak jsme na tom? Aspen Institute Prague Annual Conference: Česko - Jak jsme na tom? Aspen Institute Prague Annual Conference: Česko - Jak jsme na tom? Aspen Institute Prague Annual Conference: Česko - Jak jsme na tom? Aspen Institute Prague Annual Conference: Česko - Jak jsme na tom? Aspen Institute Prague Annual Conference: Česko - Jak jsme na tom? Aspen Institute Prague Annual Conference: Česko - Jak jsme na tom? Aspen Institute Prague Annual Conference: Česko - Jak jsme na tom? Aspen Institute Prague Gala Dinner: Česko - Jak jsme na tom? Aspen Institute Prague Gala Dinner: Česko - Jak jsme na tom? Aspen Institute Prague Gala Dinner: Česko - Jak jsme na tom? Aspen Institute Prague Gala Dinner: Česko - Jak jsme na tom?
<
>
Druhý panel konference se nesl v duchu hodnocení Kvality života a jeho partnerem byla společnost Sekyra Group. Garantem panelu byl Michael Žantovský (předseda správní rady AIP), za vládu pak vystoupil Pavel Bělobrádek (místopředseda vlády ČR), Petr Dvořák (generální ředitel České televize), Jiří Kejval (předseda ČOH) a Taťána Kuchařová (zakladatelka a předsedkyně správní rady Krása pomoci)