skip to main content
Forbes

Díky! Forbes Espresso má Křišťálovou Lupu za obsahovou inspiraci

1 minuta čtení

Byli jsme tak zaskočeni, že jsme nemohli mluvit. A vlastně raději píšeme nežli mluvíme. Tak vám to řekneme teď – písmenky. Díky, díky, díky… Prostě DÍKY!

Forbes Česko je křišťálový, náš pravidelný ranní newsletter Forbes Espresso totiž vyhrál Křišťálovou Lupu 2018 v kategorii Obsahová inspirace. Komentovaný přehled zpráv z byznysu, technologií a všeho zajímavého ze světa vytáhla na vrchol odborná porota v konkurenci dalších 10 projektů, čehož si nesmírně vážíme.

A samozřejmě si vážíme i vás, čtenářů, že se naším Espressem pravidelně nakopáváte do nového pracovního dne. Bez vás bychom nebyli nic. A že vás je – k dnešku už přes 35 tisíc.

Tak pokud ještě Espresso neodebíráte, uděláte nám obrovskou radost, když tak učiníte zadáním svého e-mailu do formuláře níže.

A vězte, že Espressem to nekončí. Kromě něj vám nabízíme i další newslettery – přehled toho, kde se bavit a co neminout, v rámci Forbes Cocktail, technologický Forbes NEXT Weekly, jenž vám ukazuje budoucnost, kterou už tak trochu žijete, a nedělní newsletter Jak být lepší.

Tým Forbesu Česko