Aktuální vydání magazínu Forbes

Jak uřídit svůj mail. Těchto 10 aplikací vám to usnadní

Pošli to dál

Jaké číslo vám dnes ráno svítilo v závorce u složky doručená pošta? Ještě jednociferné, nebo už s hodnotou, která vám sebrala odvahu vůbec se pustit do čtení první zprávy? Mail je jednoduše součástí našich dní a těžko, ať chceme, nebo ne, si bez něj umíme představit běžné fungování. Jenže mail přes svou zpravidla přínosnou roli dokáže být taky dost často rozptylující nebo i destruktivní.

Složka doručená pošta je obvykle přeplněná kvůli chabým schopnostem uživatelů zprávy manažovat. Naštěstí dnes pro tyto účely navržené technologie dokážou najít cestu z bludiště a lidem dovolí zpracovávat zprávy rychleji díky chytrému filtrování, umělé inteligenci a automatizaci.

Tady je 10 aplikací, díky kterým svůj mail uřídíte:

unroll spark sane proton alto boxer dispatch easilydo newton airmail
<
>
NEWTON MAIL - jednoduchá apka vytvořená pro iOS, Mac a Android. Ta nejúžasnější funkce, kterou nabízí, je možnost nastavit odesílání mailů na později. Nabízí propojení s dalšími aplikacemi jako Evernote, Trello, Zendesk, Asana, Salesforce a má zabudovaný kalendář. Na čtrnáct dnů je zkušební verze zdarma, pak stojí rok 49,99 dolarů.

 

Čtěte také