Aktuální vydání magazínu Forbes


 

Předplaťte si Forbes nebo Forbes NEXT: na papíře i v mobilu za jednu cenu

Předplaťte si Forbes nebo Forbes NEXT: na papíře i v mobilu za jednu cenu


Roční předplatné Forbesu Každý měsíc dostanete do schránky nejoptimističtější časopis v zemi a zároveň aplikaci pro mobilní telefony a tablety.
 první rok: 999,–   |   prodloužení: 850,–/rok
cena pro studenty (ISIC): 850,–/rok Objednat Forbes » 


Roční předplatné Forbes NEXT Technologie – startupy – inovace – budoucnost. Nejlepší čtení o tom, co se na nás chystá; každé tři měsíce ve vaší schránce i ve vašem mobilu a tabletu. cena za rok: 389,–
 Objednat Forbes NEXT » Více o Forbes NEXT »
NOVINKA: Forbes All You Can Read — Forbes
+ Forbes NEXT + všechna speciální vydání jen za 1399 Kč na rok! Objednat »

Forbes i Forbes NEXT můžete číst, kdykoliv a kdekoliv chcete. Za jednu cenu získáte tištěný magazín i jeho digitální verzi. Vždy dostanete do schránky papírový časopis a zároveň aplikaci pro mobilní telefony a tablety. Tady je návod, jak na to.

 1. Vyberte si, jak chcete platit
  Předplácíte si Forbes nebo Forbes NEXT poprvé? Ve formuláři pro Forbes nebo Forbes NEXT vyplňte osobní údaje a způsob platby. Ten je důležitý. Nejlepším řešením je platit kartou, díky tomu totiž získáte přístup do aplikace hned. V ostatních případech vám přihlašovací údaje pošleme e-mailem až po ověření platby, což v případě složenky může trvat i několik dní.
 2. Uložte si kód
  Poté, co zaplatíte, vám pošleme e-mailem číslo předplatného. Má podobu desetimístného čísla 1234567890. Toto číslo je něco jako váš klíč k digitální verzi. Díky němu se v aplikaci přihlásíte a můžete stahovat jednotlivá vydání.
 3. Stáhněte si aplikaci
  Aplikaci do mobilu nebo tabletu najdete v obchodě podle typu vašeho zařízení.
  Pokud máte iPhone či iPad, vyhledáte si v App Storu Forbes Česko, resp. Forbes NEXT, a aplikaci nainstalujete. Obdobně si aplikace stáhnete v Google Play pro telefony či tablety se systémem Android: Forbes Česko i Forbes NEXT.
 4. Přihlašte se
  Vezměte si k ruce číslo předplatného. Pro Forbes Česko: V aplikaci tapněte na tlačítko Předplatné (na iPhone a iPad) nebo Mám předplatné (Android). Do okének, která se vám otevřou, napíšete číslo předplatného a svůj e-mail. Žádné jiné údaje vyplňovat nemusíte. Pak si už můžete stahovat jednotlivá čísla a v klidu číst. Pro Forbes NEXT: V aplikaci tapněte na ikonu se siluetou obličeje a do okének, která se vám otevřou, zadejte číslo předplatného a svůj e-mail.
 5. Pište
  Nevíte si rady nebo něco nefunguje, jak má? Napište nám na publisher@forbes.cz, případně volejte na 228 226 824.

 

 

Dárkové certifikáty ke stažení:


Další volby: