skip to main content
Byznys

Šéfujete? Přidejte se do ředitelského průzkumu PwC a Forbesu o byznysu, štěstí i pití alkoholu

1 minuta čtení

Co si myslíte o budoucnosti české ekonomiky, uplynulých 30 letech tuzemského byznysu a propouštíte už zaměstnance?

To jsou jen některé otázky z velkého průzkumu mezi generálními řediteli a ředitelkami a také členy představenstva, který letos už pojedenácté organizuje poradenská skupina PwC.

Průzkum dostal název CEO Survey 2020, a pokud patříte mezi vedoucí českých firem, můžete se ho zúčastnit rozkliknutím tohoto odkazu.

Odměnou vám budiž okamžité doručení výsledků na začátku února příštího roku a možnost podílet se na složení aktuálního i budoucího obrazu o české ekonomice a náladách mezi jejími CEOs.

Reklama

Globální PwC připravuje světový průzkum letos už podvaadvacáté, a je tak možné dělat následné porovnání nejen mezi náladou českých a světových lídrů, ale také srovnávání v čase na jednotlivých trzích.

Jako nový partner průzkumu připravil pro letošní ročník svou sadu otázek také Forbes a určitě se při jejich vyplňování nebudete nudit. Mimo jiné nás zajímá, jak moc se na vedoucích pozicích konzumuje alkohol v zemi, která je pití velmi nakloněna, jaké byznysové citáty zdejší CEOs inspirují, co je na podnikání baví a jak se teď vlastně opravdu mají.

Reklama
Reklama
Reklama