skip to main content
Forbes Woman

Vetřelec ze Zlína. Lady Gaga má drápy vyrobené z materiálu české firmy NWT

1 minuta čtení

Lady Gaga má novou image. A podílela se na ní i firma ze Zlína. Slavná zpěvačka libující si v extravagantních kostýmech, která patří k nejvlivnějším i nejbohatším celebritám světa, si pro fotky pro novou kampaň k připravovanému novému studiovému albu Chromatica vybrala doplněk, na němž se podílela i česká firma Fillamentum, spadající do portfolia zlínské technologické skupiny NWT. 

Novou image Lady Gaga teď zdobí umělá ruka s dlouhými „drápy“ v růžové barvě. Ty vznikly v 3D tiskárně z materiálu, který vyrobila dceřiná společnost NWT Fillamentum. 

„Střihoruký Edward má konkurenci… střihorukou Lady Gaga!“ raduje se NWT ve svém příspěvku na Facebooku. 

„Drápy vytiskl na své 3D tiskárně australský designér Gary Fay, pozoruhodný umělec samouk z Austrálie, který se 3D tisku začal věnovat teprve v listopadu 2018, a už má na kontě impozantní portfolio těchto chytrých mechanických drápů,“ uvedla Martina Vítková, spolumajitelka NWT. 

Reklama

Že Lady Gaga, kterou kdysi vedle písní proslavily i její kostýmy, zvolila právě drápovou rukavici Garyho Faye vyrobenou z materiálu české firmy, má podle Vítkové na svědomí zpěvaččin stylista a tvůrce jejích jevištních kostýmů Del Rio. Toho letos zkraje roku oslovily Garyho prezentace na sociálních sítích. 

„Napadlo ho, že moje mechanické drápy se perfektně hodí k její nové imagi, kterou měl právě v hlavě. A pak se moje drápy objevily na nových promo fotkách Lady Gaga,“ raduje se Gary Fay v reakci pro NWT.

Drápy ozdobily i přímo přebal šestého studiového alba Lady Gaga. Chromatica měla vyjít už v dubnu, kvůli pandemii bylo však její vydání posunuto na pozdější termín. 

Pokud Faye neznáte, určitě se na něj podívejte. Jeho tvorba pod značkou Gary Fay Creations je impozantní a nynější spolupráce s Lady Gaga z něj může udělat novou superstar světového designu.

Reklama
Reklama
Reklama